Sniper Ghost Warrior Türkçe Yama (windows)

Sniper Ghost Warrior Türkçe Yama

Sniper Ghost Warrior Türkçe Yama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    31,640

  • Üretici

    Oyunçeviri

Sniper Ghost Warrior Türkçe Yama, en iyi keskin nişancılık oyunlarından biri olan Sniper Ghost Warrior'u Türkçe oynayabilmeniz için hazırlanan Türkçe dil paketidir.

Sniper Ghost Warrior Türkçe Yama, popüler ve sevilen keskin nişancı oyunlarından biri olan Sniper Ghost Warrior'u Türkçe oynamanızı sağlayacak dil paketidir.

OyunÇeviri ekibi tarafından hazırlanan yama oyunun yüzde 90'ını çevirmiştir. Fakat tam bitmediği için içerisinde bir takım eksiklikler bulunabilir. Güncellenecek olan yama sürümüyle hem oyunun tamamı çevirilmiş olacak hem de içerisinde bulunan sorunlar giderilecek.

Bildiğiniz üzere aksiyon oyunlarının çoğunda karşılıklı oyun içi diyaloglar ve görevler en çok rastladığımız olaylar. Bu tür olaylarda İngilizce bilmiyorsanız, oyunun hikayesindne uzak kalarak size verilen görevleri kalburüstü tamamlamaya ve oyunu bitirmeye çalışıyorsunuz. Bu şekilde de oynayarak keyif alınsa bile, Türkçe dil desteği ile oynayarak oyunda olup biteni anlamak çok daha büyük keyif verecektir. Oyunu daha önce oynadıysanız Türkçe dil paketini ücretsiz olarak indirip tekrar oynamanızı tavsiye ederim.

Kurulum:

İndirmiş olduğunuz yama kurulum dosyasını çalıştırarak Türkçe yamanın kurulumunu klayca yapabilirsiniz. İyi eğlenceler.

YORUMLAR