Soccer Manager 2016 (windows)

Soccer Manager 2016

Soccer Manager 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soccer Manager 2016 ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir manejerlik oyunu

Soccer Manager 2016 oyunculara seçecekleri takımın yönetimini devralma ve her yönüyle takımlarını başarıya ulaştırmak için mücadele etme imkanı tanıyan bir menajerlik oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir futbol menajerliği oyunu olan Soccer Manager 2016'da herşeye sıfırdan başlayan bir futbol takımı menajerinin yerine geçiyoruz. Kariyer basamaklarımızda yükselmek için takımımızı formda tutmamız, maçları kazanarak başta küçük başarılarla, sonrasında büyük galibiyetler ve kupalarla adımızı duyurmanız gerekiyor. Bu işi gerçekleştirebilmek için ise sadece oyun taktikleriyle ilgilenmemiz yetmiyor.

Soccer Manager 2016'da kulübünüzün transferlerini gerçekleştirerek yıldız oyuncuları takımınıza kazandırmanız gerekiyor. Ayrıca maçlara çıkacak ilk 11'i ve maçlarda uygulanacak taktikleri siz belirliyorsunuz. Maçları kazanabilmeniz için takımınızdaki oyuncuların formda olması gerekiyor; bunun için ise düzenli bir şekilde antrenman yapmalarını sağlıyoruz.

Soccer Manager 2016'da maçları 2 boyutlu bir şekilde canlı olarak takip edebiliyoruz. Bu sayede takımımızın performansını gerçek zamanlı olarak takip edebiliyor, gerektiğinde duruma müdahale ederek taktik değiştirebiliyor ve gerekli stratejileri uygulayabiliyoruz.

Türkçe desteğiyle gelen Soccer Manager 2016 içerisinde Türk takımlarına da yer verilmekte. Oyununun mimnimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 1 GHZ işlemci
  • 1 GB RAM

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR