Softros LAN Messenger 6.0 (windows)

Softros LAN Messenger

6.0
Softros LAN Messenger
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Softros LAN Messenger, kullanıcıların yerel ağ üzerinde mesajlaşabilecekleri güvenilir bir mesajlaşma programıdır.

Softros LAN Messenger, aynı yerel ağ üzerinde bulunan diğer kullanıcılarla mesajlaşmak için geliştirilen kullanışlı bir mesajlaşma yazılımıdır. Oldukça basit ve etkili bir program olan Softros LAN Messenger yardımıyla yazılı mesajlaşma yapabileceğiniz gibi dosya transferi de gerçekleştirebilirsiniz.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program ile sadece tek tıklamayla dosya paylaşabilir veya mesajlaşma geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

Yerel ağ üzerinde bulunan ve sürekli olarak mesajlaştığınız kullanıcıları, kendi oluşturacağınız farklı gruplar altında listeleyebilir ve isterseniz gruplara ait verileri içeri veya dışarı aktarabilirsiniz. Bu sayede grup içerisinde yer almasını istediğiniz kullanıcılar, sadece verileri program üzerine aktararak tüm grup aktivitelerinde yer alabilir.

Aynı zamanda birden çok kişiyle de mesajlaşmanıza olanak sağlayan program, bir kişiyle mesajlaşırken konuşmaya başka bir kullanıcı eklemenize de olanak sağlamaktadır. Bunların dışında tek bir mesajı aynı anda birden çok kullanıcıya yollama şansına da sahipsiniz.

Softros LAN Messenger'ın en büyük avantajlarından bir tanesi de yüksek sistem gerektirmemesi nedeniyle her tür bilgisayar üzerinde kolaylıkla ve hızlı bir şekilde çalışabilmesidir.

Gelişmiş özelliklere ve ifade desteğine sahip olan bir yerel ağ mesajlaşma programına ihtiyacınız varsa, Softros LAN Messenger'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR