Speed Rovers - Classic (windows)

Speed Rovers - Classic

Speed Rovers - Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speed Rovers - Classic eğlenceli bir yarış oyunudur

Speed Rovers - Classic bize eğlenceli bir motor yarışı tecrübesi sunan ve Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarlarımızda ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir yarış oyunudur.

Lotus tarzı eski yarış oyunlarını andıran bir yapıya sahip olan Speed Rovers - Classic'de farklı yarış motorlarını kullanan farklı kahramanları kontrol edebilmekteyiz. Oyundaki temel amacımız hız canavarı motorumuza atlayarak dünya çapında yarışlara katılmak ve en üst sıralara yükselmek.

Speed Rovers - Classic'de birçok farklı şehri ziyaret edebilmekteyiz. Kimi zaman Meksika'nın kızıl çöllerinde tozu dumana katarken kimi zaman İzlanda'ya giderek karla kaplı olan dondurucu topraklarda veya gece vakti New York sokaklarında yarışıyoruz.

Speed Rovers - Classic'de temel oynanış mantığı kontrol noktası sistemine dayanıyor. Oyundaki yarışlarda bize belirli bir süre veriliyor ve bu süre dolmadan bir sonraki kontrol noktasından geçmemiz isteniyor. Her geçtiğimiz kontrol noktası bize ekstra süre veriyor. Oyunda en iyi zamanı yakalayabilmek için diğer araçlara veya yol çalışmalarına dikkat ederek kaza yapmamalıyız. Sahip olduğumuz kısıtlı süreyi uzatmanın bir diğer yolu ise yeşil zaman kapsüllerini toplamak.

Eğer klasik tarzda yarış oyunlarını seviyorsanız Speed Rovers - Classic'i kaçırmayın.

YORUMLAR