Starcraft 2: Heart of the Swarm (windows)

Starcraft 2: Heart of the Swarm

Starcraft 2: Heart of the Swarm
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Starcraft 2: Heart of the Swarm ile Zergler'in yükselişine tanık oluyoruz

Starcraft 2: Heart of the Swarm, Blizzard'ın popüler strateji oyunu Starcraft 2 için yayınladığı ilk resmi genişleme paketidir.

Hatırlanacağı üzere bir gerçek zamanlı strateji - RTS oyunu olan Starcraft 2'de Jim Raynor'a yardımcı olarak büyük bir ihanetin sorumlusu olan Arcturus Mengsk'in peşine düşerek intikam almaya çalışmıştık. Arcturus Mengsk'in ihanetinin bir başka kurbanı olan Sarah Kerrigan ise öldüğü sanılırken Zergler'in kraliçesi olarak karşımıza çıkmış ve bir ölüm meleği olarak yeniden doğmuştu. Uzayın karanlık derinliklerinde heyecan dolu bir macera içerisinde yer alarak Jim Raynor'a eşlik etmiş ve Kerrigan'ı eski haline döndürmeyi başarmıştık.

Starcraft 2'nin sonunda ise Jim Raynor Arcturus Mengsk'in güçleri tarafından ele geçirilmişti ve Kerrigan bunun üzerine dindirilemez öfkesine yenik düşerek tekrar Zerg kraliçesine dönüşmüştü. Artık Kerrigan'ı durdurabilecek hiçbir şey yoktu ve ölümün kraliçesi her zamankinden daha öfkeliydi...

Starcraft 2: Heart of the Swarm'da Kerrigan'a eşlik ediyoruz ve Arcturus Mengsk'ten intikam almak için yola çıkıyoruz. Ana oyuna Zerg senaryosunu ekleyen Starcraft 2: Heart of the Swarm genişleme paketi çok oyunculu mod için yeni birimler ve geliştirmeler de içeriyor.

Starcraft 2: Heart of the Swarm'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP veya üst versiyonu işletim sistemi
  • Intel Pentium D veya AMD Athlon 64 X2 ailesi işlemci
  • Nvidia GeForce 7600 GT veya ATI Radeon x800 XT ekran kartı
  • 1.5 GB RAM
  • 20 GB boş depolama alanı
  • İnternet bağlantısı
  • Minimum 1024x768 ekran çözünürlüğü

YORUMLAR