StayFocusd 1.4.8 (windows)

StayFocusd

StayFocusd
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,404

  • Üretici

    Transfusion Media

StayFocusd, internet aktivitelerinizi engelleyebileceğiniz oldukça kullanışlı bir Google Chrome eklentisidir.

StayFocusd, gün içerisinde yaptığınız işlere odaklanabilmeniz için belirli siteleri engelleyebileceğiniz veya belirlemiş olduğunuz siteler üzerinde belli bir zamandan fazlasını geçirmenizi engelleyen oldukça kullanışlı ve yararlı bir Google Chrome eklentisidir.

Adres çubuğu üzerinde yer alan simgesi sayesinde kolayca erişebileceğiniz eklentinin ayarlar bölümüne girerek istediğiniz siteler için farklı görev atamaları yapmanız mümkün. Örneğin belirleyeceğiniz sitelere erişimi tamamen engelleyebilir veya belirleyeceğiniz farklı siteler üzerinde günlük ne kadar zaman geçirebileceğinizi ayarlayarak kendinizi sınırlandırabilirsiniz.

Bu sayede internet üzerinde farklı sitelerde gereğinden fazla zaman öldürmemiş olur ve yapmanız gereken günlük işlere çok daha kolay bir şekilde odaklanabilirsiniz.

İsterseniz tüm ayarlarınızı dışarı aktarabilir ve farklı bir bilgisayar üzerinde aynı eklentiyi kullanmak istediğiniz zaman, ayarlarınızı kolayca tekrar içeri aktarabilirsiniz.

İşinize tam anlamıyla konsantre olabilmek ve kendinize kısıtlamalar koymak için kullanabileceğiniz başarılı bir Google Chrome eklentisi olan StayFocusd'u tüm kullanıcılarımıza öneririm.

YORUMLAR