AdBlock

AdBlock

kullanıcı

AdBlock, Microsoft Edge, Google Chrome, Opera ile uyumlu ücretsiz reklam engelleme eklentisi.

AdBlock, Windows 10 bilgisayarınızda web tarayıcısı olarak Microsoft Edge, Google Chrome veya Opera'yı tercih ediyorsanız ücretsiz indirip kullanabileceğiniz en iyi reklam engelleme eklentisi. Web sayfalarının belli noktalarına yerleştirilmiş reklamları ortadan kaldırarak hem kotadan tasarruf etmenizi sağlıyor, hem çevrimiçi gizliliğinizi koruyor, hem de daha hızlı gezinmenize imkan tanıyor.

Ücretsiz, güvenli ve etkili reklam engelleme eklentilerinden AdBlock’un yeni sürümü Microsoft Edge ile tam uyumlu. Diğer Windows 10 uygulamaları gibi kurulan ve tarayıcıyı açtığınızda hazır hale gelen eklenti, web sayfalarının her noktasına müdahale edebiliyor. Banner’ları sihirli şekilde yok ederek tertemiz, sadece içerikten oluşan sayfalarda gezinmenizi sağlıyor ve benzerlerinin aksine engellediği reklam alanını açık bırakmıyor.

Tarama geçmişini izlemeyen, kişisel bilgilere ihtiyaç duymayan güvenli ve de etkili reklam engelleme programı bulmak oldukça zor. Dediğim gibi Windows 10 bilgisayarınızda Edge’i bir köşede bırakmayıp kullanıyorsanız bulabileceğiniz en iyi reklam engelleme eklentisi.