ARC Welder

ARC Welder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 164,475
  • DOSYA BOYUTU 11.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici arc-eng

ARC Welder eklentisi sayesinde Google Chrome tarayıcınızdan Android uygulamalarını çalıştırabilirsiniz.

ARC Welder eklentisi, Google Chrome kullanıcılarının PC'lerini ve Chrome web tarayıcılarını kullanarak Android uygulamalarını kolayca çalıştırabilmelerini sağlayan ücretsiz bir eklenti olarak karşımıza çıktı. Google'ın sınırlı sayıda geliştici için yayınlamış olduğu App Runtime for Chrome yani ARC'den faydalanan eklenti, böylece sıkıntısınız bir şekilde Chrome'unuzdan Android uygulamalarını çalıştırabilmenize olanak tanıyor.

ARC Welder Nasıl Kullanılır?

Eklentiyi hem Windows kullanıcıları hem de diğer işletim sistemlerindeki Google Chrome tarayıcısını kullananlar çalıştırabildikleri için aslında olanakların oldukça geniş olduklarını da belirtmeden geçmemek gerekiyor. Eklentinin kullanımının ve arayüzünün oldukça sade ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış olması sayesinde kullanırken pek bir zorluk çekeceğinizi de sanmıyorum.

ARC Welder'ı kullanmak için Chrome tarayıcısı ve eklentinin haricinde elbette Android uygulamasının APK dosyasına da ihtiyacınız var. Zira eklenti direkt olarak maalesef marketten bilgi çekemiyor ve APK'nın manuel olarak sunulması gerekiyor.

Bunun yanında bazı uygulamaların eklenti vasıtasıyla da olsa çalışamayacaklarını dikkate almalı ve bu yüzden tüm umudunuzu eklentiye bağlamamalısınız. Zira ülke ve cihaz sınırlaması olan yahut satın alma seçenekleri barındıran bazı Android uygulamaları ARC Welder uzantısıyla maalesef uyumlu bir şekilde çalışamıyor.

PC'lerinizde Android uygulamalarını çalıştırma olanaklarını denemek istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.