Street Fighter 4 Save Dosyası (windows)

Street Fighter 4 Save Dosyası

Street Fighter 4 Save Dosyası
ÜCRETSİZ
İndir 0.04 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Street Fighter 4 Save Dosyası ile oyundaki bütün kahramanları açabilirsiniz

Street Fighter 4 Save Dosyası oyun severlere Capcom'un popüler dövüş oyunu Street Fighter 4'teki bütün karakterleri açma imkanı veren bir save dosyasıdır.

90'lı yıllarda ilk olarak atari salonlarında oynadığımız Street Fighter serisi zamanın en popüler dövüş oyunları arasındaydı. Ken, Ryu, Guile, Dhalsim, Chun Lee ve Blanka gibi karakterleriyle gönlümüzde taht kuran bu oyun bir süre boyunca oyun konsollarında varlığını devam ettirmişti. Aradan geçen uzunca bir sürenin ardından serinin 4. oyunu 3 boyutlu grafiklerle bilgisayar için de çıkış yaptı ve oyuncuların beğenisine sunuldu. Yeni kahramanlar ve yeni hikayeler içeren 4. oyun baştan sona oldukça kaliteli bir yapımdı.

Street Fighter 4 Save Dosyası eğer oyunu bitirdikten sonra format attıysanız veya ne yapsanız dahi oyundaki bütün kahramanları açamadıysanız işinize yarayacak bir dosyadır. Bu save dosyası sayesinde oyundaki bütün kahramanları açabiliyorsunuz.
Not: Aşağıda yer alan işlemleri uygulamadan önce olası uyumsuzluklara karşı değiştireceğiniz dosyaların yedeğini almanızı tavsiye ederiz.

Street Fighter 4 Save Dosyası'nı yüklemek için şu adımları izlemeniz gerekli:

  • Bilgisayarınızdaki gizli dosyaları görünür yapın (Klasör Seçenekleri - Görünüm başlığı altından)
  • C:\Users\"Kullanıcı Adınız"\AppData\Local\Microsoft\XLive klasörüne gidin
  • Arşiv dosyası içerisinde yer alan Xlive klasörünün içerisindeki dosyaları az önce açtığınız C:\Users\"Kullanıcı Adınız"\AppData\Local\Microsoft\XLive klasörünün içerisine çıkartın ve dosyaların üzerine yazdırın
  • C:\Users\"Kullanıcı Adınız"\Belgelerim\ klasörüne gidin
  • Arşiv dosyası içerisindeki CAPCOM klasörünü Belgelerim klasörünüze çıkartın ve dosyaların üzerine yazdırın

YORUMLAR