Sunshine Bay (windows)

Sunshine Bay

Sunshine Bay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sunshine Bay, göz kamaştıran tropik bir adada turistlerle iç içe olabileceğiniz bir simülasyon oyunu ve Windows 8.1 için ücretsiz.

Sunshine Bay, tropik bir adada geçen eğlenceli bir simülasyon oyunu ve GIGL imzasını taşıyor. Windows 8.1 üzeri hem tablet hem de klasik bilgisayarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz, fazla da yer kaplamayan bu ada kurma oyununda yatlardan spa merkezlerine turistleri çekebileceğiniz çok sayıda bina inşa edebiliyorsunuz.

Windows platformunda yeni karşımıza çıkan Sunshine Bay oyunu yüksek binalarla süslü, pis havalı, yeşilliğin az olduğu bir şehirde değil dört tarafımızın denizlerle çevrili olduğu göz kamaştıran tropik bir arada geçiyor. Oyuna giriş yaptığımızda ilk olarak adanın kıdemli kaptanı ile karşılaşıyoruz. Bize kendisini tanıttıktan sonra neyi nasıl inşa edeceğimizi gösteriyor ve ufaktan turistleri çekmenin yollarını öğretiyor. Kaptanımızın talimatları doğrultusunda deniz tarafına birkaç yapı inşa ettikten sonra karaya geçiyor ve kendi kendimize adamızı genişletmeye çalışıyoruz.

Tüm gayemizin turistleri çekmek ve para kazanmak olduğu oyunda yapıları tanımak, kurmak oldukça basit. Tek bir dokunuşla dilediğimiz yapıyı inşa edebiliyoruz. Adamıza turistleri çekmek ve onların mutlu mesut adadan ayrılmasını sağlamak amacıyla inşa edebildiğimiz yapılar arasında yatlar, spa salonları, süper lüks oteller, eğlence merkezleri yer alıyor. Bunları kurmak için tahmin edeceğiniz üzere altınları kullanıyoruz. Altınları aynı zamanda adamızı daha hızlı geliştirmek için de kullanabiliyoruz.

Son derece yavaş ilerleyen oyunda kendi adamızda tek başımıza takılabildiğimiz gibi arkadaşlarımızın adaları da ziyarete gidebiliyoruz. Arkadaşlarımızın kendi tropik adalarında neler yaptıklarını görebiliyoruz. Tabii ki bunun için yani oyunun sosyal yönünden faydalanabilmek için Facebook hesabımızla giriş yapmamız gerekiyor.

Sunshine Bay Özellikleri:

  • Kendi tropik adanız için çok sayıda farklı bina kurun.
  • Bahamalar’dan Reykjavik’e dünya genelinde denize açılın.
  • Diğer adalardaki komşularınızı ziyaret edin.

YORUMLAR