Super Screen Recorder 5.1 (windows)

Super Screen Recorder

5.1
Super Screen Recorder
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 2.96 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Screen Recorder ile kolayca ekrandaki görüntüleri video olarak kaydedebilirsiniz

Super Screen Recorder kullanıcılara ekran görüntüsü yakalama ve video kaydetme konusunda yardımcı olan kullanışlı bir ekran kayıt programıdır.

Kimi zaman görsel anlatımlar yapmak, internet üzerindeki görüntülü sohbetlerimizi kaybolmayan anılara dönüştürmek ve sunumlarımızda kullanmak üzere videolar hazırlamak zorunda kalıyoruz. Super Screen Recorder bize bu videoları kolayca hazırlayabilme imkanı veriyor. Program temel olarak ekranımızdaki görüntüleri sabit diskimize video dosyaları olarak kaydetme imkanı veriyor.

Super Screen Recorder bize video kayıt işlemi için farklı seçenekler sunuyor. Super Screen Recorder ile dilersek tam ekran video kaydedebileceğimiz gibi ekranın belli bir bölümünü veya sadece aktif pencereyi video olarak kaydedebiliyoruz. Bunun yanında videolara görsel veya metin şeklinde dijital imza eklememize de imkan tanınıyor. Böylece videolarımızın çalınmasını engelleyebiliyoruz.

Super Screen Recorder ile HD veya Full HD kalitede video kaydedebilmekteyiz. Program üzerinden kaydettiğimiz videoları YouTube, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşabilmekteyiz.

YORUMLAR