SuperEasy Driver Updater 1.1.1086.11897 (windows)

SuperEasy Driver Updater

SuperEasy Driver Updater
ÜCRETSİZ
İndir 5.08 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SuperEasy Driver Updater programı sayesinde bilgisayarınızdaki eskiyen sürücüleri anında güncelleyebiliyorsunuz.

SuperEasy Driver Updater programı, bilgisayarınızda bulunan donanımların sürücülerinin güncellenmesi konusunda kendinize bir yardımcı arıyorsanız göz atmanız gereken ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Her ne kadar pek çok sürücünün kendi otomatik güncelleme mekanizması bulunsa da bazı donanımların sürücülerini özel olarak takip etmek gerekiyor ve bu durum bir süre sonra yorucu hale gelebiliyor.

Oldukça kolay kullanılabilir bir yapıya sahip olan ve bilgisayarınızdaki donanımları otomatik olarak tespit edebilen program, böylece eski kalmış olan sürücüleri hemen belirleyebiliyor ve size güncelleme isteyip istemediğinizi soruyor. İnternet bağlantınız mevcutsa eski driverlara sahip olan bu donanımları kolayca ve en kısa zamanda güncelleyebiliyorsunuz.

Programın tespit edebildiği donanımlar arasında CD-DVD sürücülerden tutun da monitör ve ekran kartı, sabit disk, anakart gibi neredeyse tüm donanımlar bulunduğu için manuel olarak hiç bir işlem yapmanıza gerek kalmadığını söyleyebilirim.

Sürücü yedekleme özelliği ise programın karşımıza çıkan bir diğer avantajı. Bu sayede yeni yüklenen sürücülerin herhangi bir soruna sebep olması halinde yeniden eskilere dönüş yapmak ve hatalardan kolayca kurtulmak mümkün hale geliyor.

SuperEasy Driver Updater'ı otomatik olarak belli zamanlarda tarama yapmak üzere ayarlamak ve bu sayede istediğiniz güncelleme aralığını yakalamak da imkanlar dahilinde. Eğer sistem sürücülerinizi güncellemek için ücretsiz bir program arayışındaysanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR