Tactical Monsters Rumble Arena (windows)

Tactical Monsters Rumble Arena

Tactical Monsters Rumble Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tactical Monsters Rumble Arena ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir canavar savaşı oyunu

Tactical Monsters Rumble Arena birbirinden farklı canavarlara yer vererek kendi canavarlarınızı yetiştirmenize imkan tanıyan bir rol yapma oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir canavar savaştırma oyunu olan Tactical Monsters Rumble Arena'da kendi canavar takımınızı kuruyor ve arenalarda rakip takımların karşısına çıkarak galip gelen taraf olmaya çalışıyorsunuz. Savaşları kazandıkça canavarlarınızı geliştirebiliyor, yeni ve daha güçlü canavarları takımınıza dahil edebiliyorsunuz.

Tactical Monsters Rumble Arena'da kısa maçlar esas alınmakta. Oyuncular 3-5 dakika süren maçlar sayesinde sıkmayan ve akıcı bir oyun tecrübesi yaşayabilmekte. Oyunda yer alan canavarların bir kısmını filmler ve çizgi filmlerden tanıyoruz. Her canavar özel yeteneklere sahip, bu canavarların kendi arka planları da mevcut. Özel görevleri yaparak canavarların bütünp otansiyelini açığa çıkarabiliyoruz.

Tactical Monsters Rumble Arena'nın tek kişilik oyun modları ile oyuna alışabiliyor, oyunu öğrenerek pratik yapabiliyorsunuz. Çok oyunculu modlarda ise diğer oyuncuların canavar takımlarıyla kendi takımlarınızı çarpıştırabiliyorsunuz.

Tactical Monsters Rumble Arena'nın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- Intel Core 2 Duo işlemci

- 1 GB RAM

- 512 MB ATI HD 2600 ekran kartı

- DirectX 7.0

- 500 MB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR