Temperature Converter 2.1 (windows)

Temperature Converter

2.1
Temperature Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    326

  • Üretici

    Tamindir

Farklı sıcaklık birimleri arasında dönüştürme işlemlerini Temperature Converter ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı derecelendirme birimlerinin pek çok kullanıcının kafasını karıştırdığı aşikar. Bu farklı sıcaklık birimleri arasında dönüştürme yapabilen programlardan birisi ise Temperature Converter programı ve istediğiniz tüm ısı birimleri arasında dönüşüm gerçekleştirebiliyor.

Özellikle bilimsel çalışmalarda Kelvin, yurtdışında ise Fahrenheit ölçü birimi kullanıldığından dolayı bunları sürekli hesaplar ile birbirine çevirmeye çalışmak vakit alıcı bir eylem olabiliyor. Bu program ile Celsius, Kelvin ve Fahrenheit ölçü birimleri arasında kolayca çeviri yapabilirsiniz.

İşlemi gerçekleştirmek için girmek istediğiniz sıcaklığı ilk bölmeye yazdıktan sonra bir altında bulunan seçimlerden girdinin birimini ve elde etmek istediğiniz sıcaklık birimini seçmeniz yeterli oluyor. Ardından convert butonuna bastığınızda karşınızda sonucunu istediğiniz birime denk gelen sıcaklığı görebiliyorsunuz.

Aynı zamanda edit menüsü altındaki sonucu kopyalama, sıcaklığı kopyalama ve yapıştırma gibi hızlı özellikler de işinizi kolaylaştırabilecekler arasında yer alıyor.

YORUMLAR