Tennis Pro 3D (windows)

Tennis Pro 3D

Tennis Pro 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tennis Pro 3D, dokunmatik ekranlı ve klasik Windows 8.1 cihazlarda oynanabilen ücretsiz bir tenis oyunu.

Tennis Pro 3D, mobilin yanı sıra Windows tabanlı tablet ve bilgisayarlarda da oynanabilen ücretsiz ve küçük boyutlu bir tenis oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sadece yapay zekaya karşı oynamamıza izin verse de 4 oyun modu ile bu açığını kapatıyor.

Windows Mağazası’nda en fazla oyun modu sunan tenis oyunu görsel olarak zayıf olmasıyla düşük donanımlı Windows 8.1 tablet ve bilgisayar kullanıcılarına hitap ediyor. Oyun seçiminizi yaparken görsellikten ziyade oynanışa önem veren biriyseniz farklı oyun modları sunan bu spor oyununu seveceğinizi düşünüyorum.

Sadece birinci şahıs kamera açısıyla oynanan tenis oyunun en dikkat çeken özelliği farklı oyun modları sunması. Oyuna giriş yaptığınızda Pro-Fun, Tournament, Exhibition ve Challenges modları sizleri karşılaşıyor. Her ne kadar bu modlardan hepsi açıkmış gibi görünse de bazılarına girebilmek için ciddi miktarda altın kazanmanız gerekiyor. Yani tüm modlarını denemeden önce bol bol pratik yaparak altın kazanmanız lazım. Neyse ki gerçek para ödememiz istenmiyor. Oynanabilir içeriklerden kısaca bahsetmem gerekirse:

  • Pro-Fun modunda boş bir kortta antrenman yapıyorsunuz ve tek amacınız fırlatılan topları hedeflere isabet ettirmek. Hem puan kazanabildiğiniz hem de atışlarınızı geliştirebildiğiniz bir oyun modu da diyebilirim.
  • Tournament modunda tahmin edeceğiniz üzere amatörden profesyonele tüm oyuncularla maça çıkıyorsunuz ve kaybetme lüksünüz yok. Lakin turnuvalara katılmak için belli bir miktar altın ödemeniz gerekiyor. Ayrıca şimdilik sadece iki turnuvaya katılabiliyorsunuz.
  • Exhibition modunda ise teke tek maçlar yapıyorsunuz. Yalnız karşınıza sadece yapay zekayı alabiliyorsunuz. Her ne kadar yapay zekanın zorluk düzeyi ayarlansa da sonuçta gerçek kişi olmadığından bir süre sıkıyor.
  • Son oyun modu Challenges ise farklı seviyede oyuncuları karşınıza çıkıyor. Dilediğinizi seçerek meydan okumayı başlatıyor ve maça çıkıyorsunuz. Kazandıkça sonraki oyuncuya geçiyorsunuz.

Dokunmatik ekranlı cihazlarda basit kaydırma hareketleriyle, klasik bilgisayarlarda da fare ile oynanabilen Tennis Pro 3D oyunu şu an için Windows 8.1 cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi tenis oyunu.

YORUMLAR