The Elder Scrolls Legends (windows)

The Elder Scrolls Legends

The Elder Scrolls Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    187

  • Üretici

    Bethesda Softworks

The Elder Scrolls Legends ücretsiz olarak oyanaybileceğiniz bir online kart oyunudur

The Elder Scrolls Legends eğer Hearthstone benzeri online kart oyunlarından hoşlanıyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir oyun.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kart oyunu olan The Elder Scrolls Legends, yıllardır bilgisayarlarımızda ve oyun konsollarımızda oynadığımız en başarılı rol yapma oyunu serilerinden olan Elder Scrolls'un zengin mirasını devralıyor ve bize bu mirası kart savaşları şeklinde sunuyor. Oyunda temel olarak Elder Scrolls evrenindeki karakterleri, yaratıkları ve evrenin zengin hikayesini keşfedebiliyoruz. Oyuna başlarken kendi kart destemizi oluşturuyoruz ve rakiplerimizle taktiksel kart savaşları yapıyoruz.

The Elder Scrolls Legends stratejik bir oyun yapısına sahip. Oyunda kartlarımızı oynarken rakibimizin hamlelerini de izlememiz ve bu hamlelere göre kartlarımızı seçmemiz gerekiyor. Oyunda sahip olduğumuz kartlar farklı istatistiklere ve yeteneklere sahipler. Daha güçlü kartları kullanabileceğimiz gibi çeşitli kartlarla diğer kartlarımızın gücünü de artırabiliyoruz.

The Elder Scrolls Legends'ı yüklemek için şu adımları izlemeniz gerekiyor:

The Elder Scrolls Legends Nasıl Yüklenir:

- İndirme bağlantımızı kullanarak Bethesda.net Launcher'ı yükleyin.

- Bethesda.net Launcher yüklendikten sonra programı çalıştırın, Program açılınca kendinize bir hesap yaratın veya mevcut hesabınızla giriş yapın

- Bethesda.net Launcher üzerinde ilk önce aşağıdaki resimde işaretlediğimiz sol köşedeki The Elder Scrolls Legends simgesine tıklayın. Sonrasında Install tuşuna tıklayarak oyunu indirmeye başlayın:

YORUMLAR