The Last Dream: Developer's Edition Demo (windows)

The Last Dream: Developer's Edition

The Last Dream: Developer's Edition
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Last Dream: Developer's Edition bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

The Last Dream: Developer's Edition giderek daha az örneklerini görmeye başladığımız point & click türündeki macera oyunlarının güzel bir örneği.

Gizemli bir hayalet hikayesinin konu alındığı bir macera oyunu olan The Last Dream: Developer's Edition'da karısını trajik bir trafik kazasında kaybetmiş olan bir kahramanın hikayesine tanık oluyoruz. Kahramanımız karısını kaybettikten sonra kabuslar onu yalnız bırakmamıştır. Gece rüyalarında karısını görmeye başlayan kahramanımız zor bir dönemden geçi,yor. Her gece karısı Elizabeth ona gelmeye çalışmaktadır; fakat bir türlü başaramamaktadır ve kahramanımızı çağırmaktadır. Kahramanımız bir sabah uyandığında gördüğü rüyalarda karşısına çıkan bir ipucunu değerlendirmeye karar veriyor ve bu olay bütün hayatını değiştiren bir macerayı başlatıyor. Biz de kahramanımızda bu macerasında eşlik ediyoruz.

The Last Dream: Developer's Edition'da gerçekliğin ve rüyalar dünyasının karışmaya başladığı bir atmosfer bizi bekliyor. Oyun boyunca karşımıza zorlu bulmacalar çıkarken toplayacağımız ipuçlarıyla bu bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Kimi bulmacaları çözmek için belli eşyaları keşfetmemiz ve kullanmamız da gerekiyor.

The Last Dream: Developer's Edition'da farklı mekanları ziyaret ediyoruz. Özel olarak tasarlanan bu mekanlar el çizimleri şeklinde hazırlanmış. Oyun oldukça düşük sistem gereksinimlerine sahip: 

- Windows XP işletim sistemi

- 1.5 GHZ işlemci

- 1 GB RAM

- 256 MB video bellek

- 2000 MB boş depolama alanı

YORUMLAR