The Mors Demo (windows)

The Mors

The Mors
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Mors karanlık atmosfere sahip olan bir korku oyunudur

The Mors eğer gerilim dolu bir maceraya atılmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir korku oyunu

The Mors'ta yerin derinliklerine inen bir madende geçen olaylar konu alınıyor. Biz oyunda Mors adlı bu madenin içerisinde kendisini bulan bir kahramanı yönetiyoruz ve maceraya dahil oluyoruz. Kahramanımız gözünü açtığında kendisini dar bir tünel içerisinde ellerinden kan damlarken buluyor. Bir yandan ışığını elinde tutmaya çalışan kahramanımız diğer yandan da haritaya bakarak nerede olduğunu bulmaya ve nereye gitmesi gerektiğini öğrenmeye çalışıyor. Fakat bu sırada arkasından gereken ürpertici bir ses onun acele etmesi gerektiğini ona anlatıyor.

The Mors'da temel olarak bizi sürekli takip eden karanlık bir güçten kaçmamız gerekiyor. Oyundaki en büyük mücadele ise karanlıkta yolumuzu bulmak. Şeytani bir güç sizi kovalarken elinizin ayağınıza dolaşması muhtemel. The Mors'un bu bölümünde 10 numaralı platformdan yeryüzüne çıkmak için zorlu bir mücadele bizi bekliyor.

The Mors'un atmosferinin başarılı olduğu söylenebilir. Oyunun grafikleri de tatmin edici bir kalite sunuyor. The Mors'un minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows 7 işletim sistemi
  • Core i3 işlemci
  • 2 GB RAM
  • Nvidia GeForce GTX 470 ekran kartı
  • DirectX 11
  • 2 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR