The NADI Project (windows)

The NADI Project

The NADI Project
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The NADI Project ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

The NADI Project sahip olduğu ilginç hikayeyle dikkat çeken bir macera oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The NADI Project'te çok da uzak olmayan bir geleceğe yolculuk ediyoruz. Oyunumuzun ana kahramanı ise oldukça zengin ve alanında tanınmış bir iş adamı olan Jeremy Parker. Jeremy'in kaderi bir gün karşılaştığı gemi kazasıyla tamamen değişiyor. Normal hayatında zenginliğiyle istediğini yapabilen Jeremy gemi kazası sonucu paranın geçmediği, haritalarda bile yer almayan ıssız bir adaya düşüyor. Etrafında ise ona yardımcı olacak kimse olmadığı için kendi başının çaresine bakması gerekiyor. Biz de ona bu macerasında yardımcı oluyoruz.

The NADI Project'te etrafı keşfederken antik kalıntılarla karşılaşıyoruz. Oyunda eski bir teknoloji şirketi olan Ceberus Electronics'in izini sürerken ipuçlarını topluyor, karşımıza çıkan engelleri aşmak için çabalıyoruz.

The NADI Project keşif üzerine kurulu bir oyun. Oyunda ilerleyebilmek için her yeri didik didik araştırmamız gerkeiyor. Bunun yanında tehlikelere karşı yapabileceğimiz tek şey kaçmak. Oyun genel olarak tatmin edici bir grafik kalitesi sunuyor.

The NADI Project Sistem Gereksinimleri

- Windows 7 işletim sistemi

- 3.5 GHZ çift çekirdekli işlemci

- 8 GB RAM

- 2 GB ekran kartı

- DirectX 11

- 750 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme