The Secret of Pineview Forest (windows)

The Secret of Pineview Forest

The Secret of Pineview Forest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Secret of Pineview Forest ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

The Secret of Pineview Forest eğer ürpertici bir oyun tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir korku oyunu

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Secret of Pineview Forest aslında daha önceden çıkış yapmış Pineview Drive adlı korku oyununun öncesinde gerçekleşmiş olayları anlatan bir oyun. Pineview Drive'da bir yolun sonundaki terk edilmiş malikaneyi ziyaret ediyorduk ve gizemli bir şekilde ortadan kaybolan eşimizin izlerini bulmaya çalışıyorduk. Eşimizin başına ne geldiğini öğrenebilmek için de bu malikanede 30 günden fazla bir süre hayatta kalmamız gerekiyordu. The Secret of Pineview Forest'ta de bu eve varmadan önce içinden geçtiğimiz karnalık ormana konuk oluyoruz.

The Secret of Pineview Forest'ta terk edilmiş malikaneye varabilmek için büyük ormanı keşfetmemiz ve yolumuzu bulmamız gerekiyor. Fakat bizi sürekli bilinmeyen bir tehlike takip ediyor. Eğer sakinliğimizi elden bırakıp panik yaparsak bir kabusun içine çekiliyoruz. Bu nedenle oyun sabrımızı ve sinirlerimizi test ediyor.

The Secret of Pineview Forest'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows Vista işletim sistemi

- 2.8 GHz Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon X2 işlemci

- 4 GB RAM

- nVidia GeForce GTX 570 veya eşdeğer özelliklere sahip ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 3 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme