The Settlers Online (windows)

The Settlers Online

The Settlers Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Settlers Online ücretsiz bir strateji oyunudur

The Settlers Online oyunculara kendi krallıklarını inşa etme imkanı veren bir strateji oyunu.

Bilgsayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz online altyapıya sahip olan bir strateji oyunu olan The Settlers Online'da herşeye sıfırdan başlayarak görkmekli bir krallık kurmak için mücadele etmekteyiz. Oyuna küçük bir yerleşkeyle başladıktan sonra büyümek için üretim birimlerimizi oluşturuyoruz. Yeni binalar inşa edebilmek için kaynak toplamamız gerekiyor. Bu iş için yerleşimcilerimizi görevlendirerek ağaç kesiyor, maden ve taş ocakları kuruyoruz. Üretimimiz başladıktan sonra ise sıra ihtiyacımız olan yapıları inşa etmeye geliyor. Kendi ordumuzu oluşturuyoruz ve giderek yükselen bir güç haline geliyoruz. Toprak fethederek yeni kaynaklara sahip oluyoruz.

The Settlers Online'da işe küçük bir adayı eşkiyalardan kurtararak başlıyoruz. Kolonimizi geliştirdikten sonra diğer oyuncularla ticaret ve ittifaklar yapabiliyoruz veya onların topraklarına saldırabiliyoruz. Üretimimizi optimize edebilmek için altyapımızı da kusursuz hale getirmemiz gerekmekte.

The Settlers Online her ne kadar ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir oyun olsa da oyunda ilerleyebilmek için karşınıza oyun içi satın alım bariyeri çıkıyor. Oyunda bi binayı inşa etmek eğer ek kaynak satın almazsanız uzun sürmekte. Ubisoft'un Pay to Win mantığı The Settlers Online'ın başarılı olmasını engellemekte.

The Settlers Online'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi
  • 2 GHZ çift çekirdekli işlemci
  • 2 GB RAM
  • 200 MB boş depolama alanı
  • İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme