Tiger Knight: Empire War (windows)

Tiger Knight: Empire War

Tiger Knight: Empire War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiger Knight: Empire War online olarak oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Tiger Knight: Empire War stratejik savaşlara katılmanıza imkan tanıyan ve online alyapısı ile PvP karşılaşmalarına ağırlık veren bir MMORPG olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan Tiger Knight: Empire War'da milattan önce 300 yılına konuk oluyoruz ve tarihin akışını değiştirmek için savaşıyoruz. Tiger Knight: Empire War, tarihi gerçeklere sadık kalınarak geliştirilmiş bir oyun; ysani oyunda eskiden kullanılmış gerçek silahları, zırhları ve atlar gibi savaş araçlarını kullanabiliyoruz.

Tiger Knight: Empire War kılıç, kalkan, ok ve yay, mızrak, balta gibi silahları kullanmanıza, devasa kale kuşatmalarına katılmanıza imkan veriyor. Tiger Knight: Empire War oynanış mekanikleriyle bir yandan Mount & Blade oyunlarını anımsatıyor, bir yandan da stratejik derinliğiyle Total War oyunlarını hatırlatıyor.

Tiger Knight: Empire War'a başlarken oyuncular kendi savaşçılarını yaratıyorlar. Savaşçınızın yüzünü, zırhını, nasıl göründüğünü, kullanacağı atı siz belirliyorsunuz. Sonrasında ise oyunu farklı oyun modlarında oynamaya başlayabiliyorsunuz. Bu modlarda dilerseniz emrinizdeki askerlere komuta edip diğer oyuncular ve emirlerindeki askerlerle savaşabilir, dilerseniz teke tek duellolar yapabilirsiniz.

Tiger Knight: Empire War'ın grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 3.0 GHz çift çekirdekli işlemci

- 4 GB RAM

- DirectX 9 uyumlu ekran kartı

- DirectX 9.0

- İnternet bağlantısı

- 10 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR