Timewatch Bilgisayar Kapatıcı 1.0 (windows)

Timewatch Bilgisayar Kapatıcı

1.0
Timewatch Bilgisayar Kapatıcı
ÜCRETSİZ
İndir 1.02 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Timewatch Bilgisayar Kapatıcı sayesinde bilgisayarınızın otomatik olarak kapatılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Timewatch Bilgisayar Kapatıcı programı, bilgisayarını biraz daha otomatik hale getirmek isteyen kullanıcıların faydalanabilecekleri Windows programları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Yerli üretim bir program olduğu için de bu tip ürünlere değer verenlerin beğeneceklerine inanıyorum.

Program, adından da anlaşılabileceği üzere bilgisayarınızın otomatik olarak zamanlanmış bir şekilde kapatılmasına olanak tanıyor ancak tek yapabildiği bu değil. Yeniden başlatma, uyku moduna alma, hazırda bekletme, oturumu kapatma ve kilitleme gibi pek çok diğer fonksiyona da sahip olan Timewatch Bilgisayar Kapatıcı, hem İngilizce hem de Türkçe dil desteği sayesinde tüm bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir program haline geliyor.

Eğer kendinize bilgisayarınızda çıkacak bir hatırlatıcı hazırlamak istiyorsanız programın sesli hatırlatma özelliğinden de faydalanabiliyorsunuz. Böylece yapmak istediğiniz işlerinizin unutulmasına engel olabiliyor ve sesli bir şekilde uyarılmayı sağlayabiliyorsunuz.

Programın tasarımı her ne kadar çok fazla göze hitap etmese de kullanışlılık bakımından hiç bir eksiğinin olmadığını ve tüm fonksiyonların kolaylıkla kullanılabildiğini de belirtmek gerek. Tarih ve saat seçimleri, hangi işlemlerin gerçekleştirileceğini seçmek, notunuzu yazmak gibi tüm operasyonlar en kısa sürede ayarlanabiliyorlar.

Bilgisayar otomatizasyon programlarına göz atmayı sevenlerin es geçmemeleri gereken programlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR