Tom Clancy’s EndWar Online (windows)

Tom Clancy’s EndWar Online

Tom Clancy’s EndWar Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tom Clancy’s EndWar Online internet üzerinden oynayabileceğiniz bir strateji oyunu

Tom Clancy’s EndWar Online güzel bir görünüme sahip olan ve modern savaşları konu alan bir online strateji oyunu

Bilgisayarlarınız üzerinde ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Tom Clancy’s EndWar Online'da yakın gelecekte geçen bir hikaye bizi bekliyor. 2030 yılına konuk olduğumuz oyunda 10 yıl öncesinde başlayan ve dünyadaki süper güçlerin birbirleri üzerinde hakimiyet kurmaya çalıştığı savaş nedeniyle dünyanın tam anlamıyla harabeye döndüğüne şahit oluyoruz. Bilinen büyük şehirler ve metropoller yıkıntılar altındayken biz azimli bir general olarak oyuna dahil oluyoruz ve savaşı sonlandırarak dünyayı küllerinden tekrar yaşatmaya çalışıyoruz.

Tom Clancy’s EndWar Online'da oyunculara 3 farklı taraftan birini seçebilme imkanı veriliyor. Amerikan kuvvetleri, Rusya'nın acımasız Spetsnaz kuvvetleri ve yüksek teknolojiyle donatılmış Avrupa ordusu seçebileceğimiz taraflar arasında. Tarafımızı seçtikten sonra ise karargahımızı inşa etmeye ve ordumuzu oluşturmaya başlıyoruz. Tom Clancy’s EndWar Online'da oyunu dilerseniz senaryo modunda tek başınıza oynayabilir, dilersenizonline olarak diğer oyunculara karşı savaş verebilirsiniz.

Bir Ubisoft projesi olan Tom Clancy’s EndWar Online maalesef ki saldırgan bir oyun için satın alım politikası izlediği için oyun severlerin tepkisini alıyor. Oyunu ücretsiz olarak oynayabilseniz bile oyun içinde birçok farklı özelliği açmak için altın harcamanız gerekiyor. Bu altını elde etmek için gerçek parayla altın satın almak ise neredeyse tek çözüm yolu.

Tom Clancy’s EndWar Online'ın minimum sistem gerkesinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 3.06 GHZ Intel Core i3 650 işlemci veya 3.0 GHZ AMD Phenom II X4 945 işlemci

- 4 GB RAM

- 512 MB GeForce 9800 GT veya ATI Radeon HD 4870 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 2 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR