ToolWiz File Recovery 1.3.0.0 (windows)

ToolWiz File Recovery

ToolWiz File Recovery
ÜCRETSİZ
İndir 0.75 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ToolWiz File Recovery, yanlışlıkla silinen dosyalarınızı ve verilerinizi kurtarabileceğiniz bir dosya kurtarma programıdır.

ToolWiz File Recovery, kullanıcıların bilgisayarları üzerinden yanlışlıkla veya bilerek sildikleri verileri geri yüklemelerine veya başka bir deyişle kurtarmalarına olanak sağlayan küçük ama oldukça etkili bir programdır.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzünü kullanıcılara sunan programın kullanımı da oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken şey geri dönüştürmek istediğiniz dosyaların yer aldığı sürücüyü seçtikten sonra "Scan Now" butonu yardımıyla tarama işlemini başlatmaktır.

Tarama işlemi tamamlandıktan sonra farklı kategoriler altında geri dönüştürebileceğiniz verilerin tamamı listelenecektir. Sonrasında geri dönüştürmek istediğiniz verileri seçerek "Recovery Selected Files" butonu yardımıyla dosyalarınızı geri yükleyebilirsiniz.

Geri dönüştürülebilecek olan verileri tarama sonunda grafik dosyaları, müzik dosyaları, video dosyaları, dökümanlar, html dosyaları ve diğerleri şeklinde farklı kategoriler altında listeyelen program, bu yönünyle kullanıcılara oldukça pratik bir çözüm sunmaktadır.

Eğer bilgisayarınız üzerinden yanlışlıkla veya isteyerek silmiş olduğunuz bir resim dosyasını geri getirmek istiyorsanız, doğrudan grafik dosyaları kategorisi altında listelenen içeriklere göz atabiirsiniz.

Sistem kaynaklarını yormadan tarama ve kurtarma işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlayan ToolWiz File Recovery'i silinen dosyalarınızı kurtarmak için kullanabilirsiniz.

YORUMLAR