TransTools 3.2 (windows)

TransTools

3.2
TransTools
ÜCRETSİZ
İndir 10.66 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TransTools, ihtiyacınız olabilecek birçok çeviri aracının bir arada yer aldığı ücretsiz bir yazılımdır.

TransTools, üzerinde çalışmakta olduğunuz Microsoft Office belgeleri ve dökümanları için kullanabileceğiniz birçok çeviri aracını kullanıcılara sunan ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır. Çeviri işiyle uğraşan kullanıcıların verimliliğini arttırmak için tasarlanmış olan program, Microsoft Word, Excel, Visio ve AutoCAD üzerinde çalışmaktadır.

Programı bilgisayarınıza yükledikten sonra Microsoft Office programı içerisinde yer alan eklentiler kısmından etkinleştirmeniz gerekmektedir. Programın temel amacı çeviri işlemleriniz sırasında sizin için belgeleri biçimlendirmek ve çeviri işlemlerini çok daha hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlamaktır.

Üzerinde çalıştığınız dökümanları çeviri için hazırlayacak olan program CAT araçlarını kullanmaktadır ve dökümanlar üzerinde birçok farklı işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Hem otomatik hem de elle yerelleştirme seçeneklerini kullanıcılara sunan program yardımıyla, çift boşluk olan bölümleri tespit edebilir veya metin boyunca birçok bölümü çoğaltabilirsiniz. Birçok farklı dil için destek sunan TransTools yardımıyla çeviri yaptığınız dilleri ayarlayarak, çeviri hızınızı artırabilirsiniz.

Tüm bunların dışında çeviri sonrasında, yapmış olduğunuz çevirilerde hatalar olup olmadığını doğrulaması için de TransTools'dan yardım alabilirsiniz. Çeviri işlemi tamamlandıktan sonra kontrol araçlarını kullanarak yapmış olduğunuz çevirilerde hata olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca listeler özelliği sayesinde tüm çeviri işlerinizi çok daha düzenli bir şekilde tamamlayabilir ve ihtiyacınız olan bölümleri çok daha kolay bulabilirsiniz.

Özel komutlar sayesinde birçok çeviri işinizi otomatikleştirebileceğiniz ve düzeltmeler sayesinde hatasız çeviriler yapabileceğiniz TransTools, her çevirmenin ihtiyaç duyacağı yazılımlardan bir tanesidir.

YORUMLAR