TumblMacin 1.0 (windows)

TumblMacin

1.0
TumblMacin
ÜCRETSİZ
İndir 2.10 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TumblMacin ile Tumblr üzerinden fotoğraf indirebilirsiniz

TumblMacin kullanıcılara Tumblr fotoğraf indirme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir dosya indirme programıdır.

Tumblr üzerinde gezinti yaparken birçok ilginç ve güzel fotoğrafa rastlamaktayız. Fakat Tumblr sitesini ziyaret edebilmek için internet bağlantısına ihtiyaç duymaktayız. Eğer internet bağlantımızda problem yaşıyorsak ve herhangi bir sebepten ötürü internetimiz kesikse Tumblr üzerindeki fotoğraflara erişememekteyiz. Bu nedenle eğer Tumblr fotoğraflarını çevrimdışı olarak görüntülemek istersek bize özel bir Tumblr resim indirme yazılımı yardımcı olacaktır.

TumblMacin bizim bu ihtiyacımızı karşılayan bir resim indirme programıdır. TumblMacin'in güzel yönü bir Tumblr blog sayfasında yer alan bütün fotoğrafları otomatik olarak indirebilmesidir. Eğer Tumblr'da sayfa sahibiysel TumblMacin bize çok güzel bir yedekleme seçeneği sunuyor. TumblMacin kullanarak Tumblr sayfamızda yer alan bütün resimleri bilgisayarımıza toplu olarak indirebiliyoruz. Böylece olası veri kayıplarının önüne geçebiliyor ve arşivimizi güvenli bir şekilde saklayabiliyoruz.

TumblMacin'in kullanımı oldukça basit. Tek yapmanız gereken fotoğrafları indirmek istediğiniz Tumblr blogunun internet adresini program arayüzüne yapıştırmak ve dosyaların indirileceği klasörü belirleyerek "Go" tuşuna tıklamak.