Twoerdesign Instagram Downloader 1.0.0.3 (windows)

Twoerdesign Instagram Downloader

Twoerdesign Instagram Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twoerdesign Instagram Downloader ile Instagram üzerinden resim ve video indirebilirsiniz

Twoerdesign Instagram Downloader kullanıcılara popüler fotoğraf ve video paylaşım servisi olan Instagram üzerinden resim indirme ve video indirme imkanı sunan bir dosya indirme programıdır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir Instagram fotoğraf indirme ve Instagram video indirme yazılımı olan Twoerdesign Instagram Downloader sayesinde hesabınıza giriş yapmadan Instagram üzerinden fotoğraf ve video indirerek bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Program bu işi olabilecek en kolay ve en hızlı şekilde yapabiliyor.

Twoerdesign Instagram Downloader ile Instagram üzerinden fotoğraf veya video indirmek için tek yapmanız gereken Instagram üzerinden indirmek istediğiniz fotoğraf veya videonun bağlantısını tarayıcınızdan kopyalamak. Bu adımdan sonra kopyaladığınız bağlantıyı program arayüzündeki URL bölümüne yapıştırmanız gerekiyor. Image URL bölümüne fotoğrafların, Video URL bölümüne videoların bağlantısını yapıştırıp yanlarındaki "Download" seçeneğine tıkladığınızda indirme işlemi başlıyor ve fotoğraf ve videolar bilgisayarınıza kaydediliyor.

Eğer Instagram üzerinden basit ve hızlı bir şekilde resim ve video indirmek istiyorsanız Twoerdesign Instagram Downloader ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR