UFO Online: Invasion (windows)

UFO Online: Invasion

UFO Online: Invasion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UFO Online: Invasion ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

UFO Online: Invasion eğer bilim kurgu tabanlı hikayeleri seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir online rol yapma oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak inidirp oynayabileceğiniz bir MMORPG olan UFO Online: Invasion'da çok da uzak olmayan bir geleceğe yolculuk ediyoruz. 2024 yılının Şubat ayında dev bir alien savaş gemisi dünyaya saldırıyor ve xenovirus adlı virüsü dünyaya salarak insanlığı yok etmek için harekete geçiyor. Ana alien gemisini takip eden diğer ufolar da dünyaya iniş yapıyorlar ve bölgeleri kontrol altına almaya başlıyorlar. Dünyasdaki doğal evrimi bu sayede araştırmak ve insanoğlunu yeryüzünden silerek yeni yaşam formları yaratmak isteyen uzaylılar insanoğlunun güçlü direnci karşısında ayakta duramıyorlar ve geri çekilmek zorunda kalıyorlar. Fakat yine de bir kısmı dünyada kalırken dünya çoktan harabeye dönmüş oluyor. İşte biz de bu post apokaliptik dünyada kendi hayatta kalma mücadelemize atılıyoruz.

Sıra tabanlı bir savaş sistemine sahip olan UFO Online: Invasion'da oyuncular PvP karşılaşmalarında savaş başlamadan önce hareketlerini planlayabiliyorlar. Bu iş için belli bir süreye sahibiz. 60 saniye içerisinde hareketlerimizi belirleyerek savaşmaya başlıyoruz. Bu yapı sayesinde oyuncular rakiplerinin hamlelerini saatlerce bekleme derdinden kurtuluyorlar. 60 saniye dolunca aldığımız kararların nasıl uygulandığını izleyebiliyoruz.

UFO Online: Invasion'da geniş bir açık dünyada yolculuk ederken savaşları kazandıkça kahramanımızı geliştiriyor ve güçlendiriyoruz. İzometrik kamera açısıyla oynanan oyunun grafikleri tatmin edici bir kalitede.

UFO Online: Invasion Sistem Gereksinimleri

- Windows XP işletim sistemi

- 1 GHZ işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0c uyumlu 128 MB ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 2 GB boş depolama alanı

- DirectX 9 uyumlu ses kartı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR