UltimateZip 7.0.4.1 (windows)

UltimateZip

UltimateZip
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 5.73 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UltimateZip, ZIP/ZIPX, RAR, ACE, LHA, 7-ZIP ve çok daha fazla sıkıştırılmış dosya uzantısını açabilen bir sıkıştırma programıdır.

UltimateZip, ZIP, JAR, CAB, 7Z ve daha birçok arşiv dosyasını destekleyen ve kullanımı oldukça basit olan bir dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosya açma programıdır.

Tanıdık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan UltimateZip, oldukça sezgisel bir yapıda tasarlanmıştır. Program yardımıyla arşiv dosyası oluşturmak için sadece sıkıştırmak istediğiniz dosyaları seçtikten sonra ad ve dosya uzantısını belirlemeniz yeterlidir.

Aynı zamanda program yardımıyla dosyalarınızı taşıyabilir, yeni dosyalar ekleyebilir, dosyaların yerini değiştirebilir veya varolan dosyaları güncelelyebilir, sıkıştırma metodunu belirleyebilir ve dosya yolu bilgilerini kaydedebilirsiniz.

Tüm bunların dışında alt klasörleri, sistem dosyalarını ve gizli dosyaları sıkıştırarak oluşturacağınız arşiv dosyalarını şifreleyerek güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Çalıştırılabilir arşiv dosyaları oluşturabileceğiniz ve MD5 doğrulama aracı sayesinde dosyalarınızın doğruluğunu kontrol edebileceğiniz UltimateZip ile dosyalara yorumlar yazabilir, toplu sıkıştırma, toplu açma ve yedek alma işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Sistem kaynaklarınızı oldukça düşük düzeyde kullanan program, dosya sıkıştırma ve açma işlemlerini oldukça sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlamaktadır. Eğer kullanmakta olduğunuz sıkıştırma programına alternatif bir program arıyorsanız UltimateZip'i mutlaka denemenizi öneririm.