UltraFileSearch Lite 3.6.0.14083 (windows)

UltraFileSearch Lite

UltraFileSearch Lite
ÜCRETSİZ
İndir 2.71 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki dosya ve klasörler arasında detaylı aramalar yapmak istiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.

UltraFileSearch Lite programı bilgisayarınızda bulunan dosyalar, klasörler ve yazılar arasında arama yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz bir disk ve dosya yöneticisi. Hem sabit disklerinizde hem cd-dvd sürücülerinizde hem de USB sürücülerde aramalar yapabilen program istediğiniz dosyaları bulmanızı çok kolay hale getiriyor.

Aynı anda bir kaç dosya adı yazarak aratma yapabilmenin yanında birden fazla sürücüde de yine arama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Dosya ve klasörleri özelliklerine göre de düzenleme özelliğine sahip olan program bunların içerisinden istediğiniz kelimeyi barındıranları da ayırmanızı sağlayabiliyor.

Hem NTFS hem de FAT dosya sistemlerini destekleyen program yerel ağ sürücülerini seçmenize da izin veriyor. Dosya boyutuna göre filtreleme yapmanın yanında dosyaların eskiliğine kadar onlarca farklı kriter belirleme sayesinde neredeyse sınırsız bir dosya ve klasör arama seçeneği sunuyor. Elde ettiğiniz sonuçları farklı formatlarda export edebiliyor ve böylece liste tutabiliyorsunuz.

Başka programlar ile interaktif bir şekilde sürükle bırak desteğine de sahip olan UltraFileSearch Lite çok fazla dosya ile çalışıp da Windows'un standart aramasından şikayetçi olanların denemesi gereken ücretsiz bir uygulama.

YORUMLAR