Undone: Project Nightmare Demo (windows)

Undone: Project Nightmare

Undone: Project Nightmare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Undone: Project Nightmare bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Undone: Project Nightmare post-apokaliptik hikayeye sahip olan oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir macera - korku oyunu.

Gelecekte geçen bir senaryoya sahip olan Undone: Project Nightmare'de medeniyetin çökerek dünyanın yepyeni bir düzene kavuştuğu bir yapı bizi bekliyor. Fakat bu yapıda düzen yerine düzensizlik hakim oluyor. Güneş ışınları dünyayı çevreleyen gölgeler sebebiyle dünyaya ulaşamıyor. Dünyadaki bitki örtüsü ise mutasyona uğruyor ve çevreyi etobur bitkiler kaplıyor. Bir insan olarak bu dünyada hayatta kalmak ise günlük bir mücadele olmakta. İşte biz de bu dünyada geçmişini hatırlamayarak uyanan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Oyun boyunca ipuçlarını toplayarak hafızamızı geri kazanmaya, bir yandan da tehlikelerden korunmaya çalışıyoruz.

Undone: Project Nightmare'ın oynanışı Outlast tarzındaki korku - macera oyunlarına benziyor. Oyunun hikayesinde ilerleyebilmek için karşımıza çıkan bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Oyunda karşımıza rastgele oluşturulan olayların çıkması ise Undone: Project Nightmare'e farklı ve heyecanlı bir oynanış kazandırmakta.

Undone: Project Nightmare'ın tatmin edici bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Phenom X3 8750 işlemci

- 2 GB RAM

- 256 MB DirectX 9 uyumlu Pixel Shader 3.0 desteğine sahip ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 12 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR