Urban Trial Freestyle Demo (windows)

Urban Trial Freestyle

Urban Trial Freestyle
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Urban Trial Freestyle heyecan ve eğlence dolu bir motor yarışı oyunudur

Urban Trial Freestyle uçuk bir yapıya sahip olan ve bolca eğlence sunan bir yarış oyunudur.

Urban Trial Freestyle'de standart bir motor yarışı oyunun aksine son model spor yarış motorlarını yarıştırmak yerine arazi motorlarına atlıyoruz ve çılgın akrobatik hareketler yapıyoruz. Oyunda düz yarış pistlerinde hız yapmaktan ziyade rampalardan uçarak ilerlemeye ve havada taklalar atarak ve çeşitli numaralar yaparak en yüksek puanı toplamaya çalışıyoruz.

Urban Trial Freestyle farklı oyun modlarına sahip. Oyunda kimi zaman zamana karşı yarışabilirken kimi zaman diğer oyuncuların gölgeleriyle yarışarak en iyi zamanı yakalamaya çalışmaktayız.

Urban Trial Freestyle bize kullandığımız motorları geliştirme ve kişiselleştirebilme imkanı veriyor. Oyunda gerçekten uçuk şeyler yapabiliyoruz; trafikte giden arabaların üzerinde sekerek ilerlemek, trenlerin üstüne çıkmak, polislerle dalga geçerek polis arabalarının üzerinde gezinmek, 360 derece taklalar atmak, saltolar gerçekleştirmek, duvara tırmanmak gibi hareketler b uçuk şeylerden bazıları.

Urban Trial Freestyle güzel grafikleri eğlenceli bir oyun yapsııyla buluşturuyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi ve üst versiyonları
  • Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 işlemci
  • 2 GB RAM
  • 512 MB video belleğe sahip Nvidia GeForce 8800 veya AMD Radeon HD 4650 ekran kartı
  • 1 GB boş depolama alanı

Oyunu indirmek için bu talimatlardan yararlanabilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR