USB Image Tool 1.68 (windows)

USB Image Tool

USB Image Tool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10,250

  • Üretici

    Alexander Beug

USB Image Tool ile kolayca USB sürücülerinizi yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

USB Image Tool, USB flash sürücülerinizi yedekleyebileceğiniz ve gerektiğinde geri yükleyebilececeğiniz ücretsiz ve başarılı bir yazılımdır.

Program herhangi bir kurulum işlemi gerektirmemektedir. Bu da taşınabilir olduğu anlamına gelir ve bir flash bellek üzerinde sürekli yanınızda bulundurabilirsiniz.

USB Image Tool'un arayüzü gayet basit ve anlaşılırdır. Volume ve Device Mode olarak arayüzü üzerinde geçiş yapabileceğiniz iki farklı bölüm bulunmaktadır.

USB sürücülerinizin ismi, numarası ve serisi gibi bilgileri öğrenebileceğiniz gibi, dosya sistemi, boyut, boş alan gibi bilgilerine de ulaşabilirisiniz.

Backup (Yedekleme) ve Restore (Geri Yükleme) işlemlerini USB Image Tool ile kolayca yapabilirsiniz. Yedek alırken yedeği alınacak sürücüyü seçtikten sonra alacağınız yedekleri saklamak istediğiniz dosya yolunu seçerek işlem yapabilirsiniz. IMG, IMA, IMZ formatlarında yedekleyebileceğiniz sürücüleri daha sonra kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını düşük miktarda kullanan program, yedekleme ve geri yükleme işlemlerini olabildiğince hızlı tamamlamaktadır.

Sonuç olarak USB Image Tool, USB sürücülerinizi yedeklemek ve geri yüklemek için gerçekten kolay kullanımlı ve etkili bir yazılımdır. Bu nedenle tüm kullanıcılarımıza tavsiye edebilirim.

YORUMLAR