USB Security Suite 1.2.2 (windows)

USB Security Suite

USB Security Suite
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 2.71 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

USB Security Suite ile USB belleklerinizi virüslere karşı koruyabilirsiniz.

USB Security Suite, USB virüs tarama ve Usb virüs temizleme konusunda kullanıcılara çözüm sunan bir USB antivirüs programıdır.

Günümüzde en yaygın virüs bulaşma yollarından olan USB bellekler genelde içerilerinde yer alan autorun.inf virüsünün modifiye edilmesi nedeniyle virüslerden etkilenirler. Bu virüsün kötü yanı sadece USB belleğe bulaşmakla kalmaz, USB belleği taktığınız cihazlara da kendisini bulaştırır ve kolay bir şekilde yayılır. Bu nedenle etkili bir USB virüs koruma aracı kullanarak autorun virüsü temizleme konusunda yardım almak gereklidir.

USB Security Suite bu ihtiyacınızı karşılayacak başarılı bir USB virüs koruma uygulamasıdır. USB Security Suite herhangi bir USB belleği bilgisayarınıza bağladığınızda içerisindeki virüsleri otomatik olarak tespit ederek temizler ve virüslerin bilgisayarınıza bulaşmasını engeller.

USB Security Suite ayrıca bilgisayarınızdaki USB çıkışlarını devre dışı bırakma özelliğine de sahiptir. Tek tıklamayla bu çıkışları devre dışı bırakabilir ve bilginiz olmadan bilgisayarınıza harici bellek bağlanmasını önlersiniz. Bunun yanında program arayüzünü şifreleyerek başka kullanıcıların programı kapatmasını da engelleyebilirsiniz.

USB Security Suite'nin en önemli özelliklerinden biri de USB belleklerinize farklı bilgisayarlar aracılığıyla virüs bulaşmasını da engelleyebilmesidir. Program bu amaçla USB belleğinize sahte bir autorun.inf dosyası yerleştirir ve virüslerin belleğinize yeni bir autorun.inf dosyası yerleştirmesini engeller.

YORUMLAR