USB Virus Remover 2.1.5 (windows)

USB Virus Remover

USB Virus Remover
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

USB Virus Remover ile harici belleklerinizdeki virüslerden kurtulabilirsiniz

USB Virus Remover kullanıcılara USB belleklere yerleşen autorun.inf virüsü gibi virüslerden kurtulma imkanı veren ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir USB virüs temizleme programıdır.

USB koruma işi için bize pratik bir çözüm sunan uygulama sıkça karşılaşılan USB virüslerini tespit ederke kolayca temizleyebiliyor. Autorun virüsü temizleme işlemini gerçekleştirebileceğiniz USB Virus Remover USB belleklere kolayca yerleşen autorun.inf virüsünün oluşturabileceği zararları önlemnizde size yardımcı olmakta. Bu virüsler gizlice USB belleklerinizi ele geçirmektedir ve USB belleklerinizi kullanılamaz hale getirmektedir. Ayrıca sisteminize de bulaşan bu virüs bilgisayarınızın da işleyişini aksatabilmekte. İşte bu gibi durumlarda USB Virus Remover tercih edebilirsiniz.

USB Virus Remover kurulum gerektirmeyen bir programdır. Virüsleri temizleyebilmek için programın .exe uzantılı dosyasına tıklamanız ve USB belleğinizin sürücü harfini programa tanıtmanız gerekmektedir. Bu adımdan sonra USB belleğiniz üzerinde tespit edilen .exe uzantılı dosyalardan hangilerini silmek istediğiniz size soruluyor. Emin olmadığınız veya sizin kopyaladığınız dosyaların silinmemesini sağlayabilmeniz mümkün.

Komut satırı tabanlı bir yazılım olan USB Virus Remover normal yollarla silinemeyen dosyaları temizleyebilmekte.

Not: USB Virus Remover'ı kullanırken Windows işletim sisteminin kurulu olduğu sabit diskinizi seçmemeniz gerekmektedir. Eğer bu disk üzerinde işlem yaparsanız işletim sisteminiz çökme tehlikesiyle karşı karşıya gelebilir.

YORUMLAR