Video Cutter Expert

Video Cutter Expert
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video Cutter Expert ile kolayca videolarınız üzerinde kesme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Video Düzenleme Araçları kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Video Cutter Expert programı, bilgisayarınızda kolayca video dosyalarınızdan istediğiniz bölümleri çıkartabileceğiniz uygulamalardan birisi ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Hem kolay kullanılır arayüzü hem de hızlı yapısı ile video ve filmlerinizin istemediğiniz yerlerini hemen video dosyasından çıkartabilirsiniz.

Videonuzda kesme işlemlerini yaparken gireceğiniz parametreler ile filmin başlangıç ve bitiş noktalarını belirleyebilir, çıktı dosyanın hangi formatta ve kalitede olacağını da belirleyebilirsiniz. Program sürükle bırak desteğine sahip olduğu için video dosyalarını eklemek ve düzenlemeye başlamak da oldukça kolay. Zira tek yapmanız gereken klasördeki video dosyasını almak ve sürükleyerek programın penceresine bırakmak.

Programın içerisine aldığınız video dosyasının hangi aralıklarla bölümleneceğini de baştan seçebiliyor ve böylece istediğiniz gibi ince aralıklarla kesme yapabiliyorsunuz. Yahut direkt olarak farenizi kullanarak hangi bölümün çıkarılması gerektiğini de seçebilirsiniz.

Programı bilinen tüm popüler video formatlarını destekliyor ve hem açabiliyor hem de o formatlarda kayıt yapabiliyor. Eğer çok karmaşık video düzenleme işlemlerine ihtiyacınız yoksa ancak basit kesme ve kırpma işlemleri istiyorsanız programa göz atmayı unutmayın.