Video Rotator and Flipper

Video Rotator and Flipper
ÜCRETSİZ
0  
2  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video Rotator and Flipper, ücretsiz, pratik ve ufak boyutlu video döndürme, çevirme programı.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Video Rotator and Flipper, adından da tahmin edeceğiniz üzere cep telefonunuzla, kameranızla veya diğer cihazlarınızla çektiğiniz istediğiniz yönde çıkmayan videoları düzeltmek için kullanabileceğiniz bir program.

Windows işletim sistemli bilgisayarınıza (Windows XP’den 10’a tüm bilgisayarları destekliyor) ücretsiz indirip kullanabileceğiniz ufak boyutlu video döndürme ve çevirme programı arıyorsanız Video Rotator and Flipper’ı tavsiye ederim. Sık kullanılan video formatlarını destekleyen programla ters çıktığını düşündüğünüz videolarınızı tek tıkla düzeltebiliyorsunuz.
Videoları 90 derece sağa ve sola döndürme, 180 derece döndürme ve dikey – yatay olarak çevirme seçenekleri sunan programın dahili video oynatıcısı da bulunuyor ve videonun orijinal, düzeltilmiş halini yan yana görebiliyorsunuz.

Cep telefonunda düzgün çektiğimizi sanıp bilgisayarımıza attığımızda sürprizle karşılaştığımız videoları hızlıca düzeltmek adına kullanabileceğiniz programa mp4, wmv, flv, avi, mpeg, mov, mkv, 3gp, swf ve vob formatındaki videoları aktarabiliyorsunuz.

YORUMLAR