Villagers and Heroes (windows)

Villagers and Heroes

Villagers and Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Villagers and Heroes ile köyünüzü esir almaya çalışan düşmanlarla savaşın, yeteneklerinizi konuşturun.

Villagers and Heroes diğer oyunlardan farklı bir MMORPG oyunudur. Macera ve savaş kategorisinde bulunan bu oyun, ana karakteri ile kendinizi kahraman gibi hissetmenizi sağlıyor.

Genel olarak oyunda düşmanlarla mücadele ediyor, başı dertte olan köyünüzü kurtarmaya çalışıyorsunuz. Karşınıza çıkan düşmanlarla savaşırken yanınıza çeşitli silahlar ve envanterler almanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ile birlikte korkutucu ve zorlu görevleri başarılı bir şekilde yapmalı ve puan kazanmalısınız. Ama oyun oynadığınız zaman içerisinde çoğunlukla bireysel olarak savaşıyorsunuz.

Kurtarmaya çalıştığınız köyü dilediğiniz şekilde tasarlayabilir, evleri değiştirebilir, bahçenize yeni bitkiler dikebilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan çeşitli meslekler ile esnaflığınızı konuşturmanız gerekli. Özelleştirilmiş tasarımlar ile köyünüzü ziyaret edenleri şaşırtın. 

Bahçenizde bulunan bitkilerle karakterinizi güçlendirin. Ne kadar güçlenirseniz savaşlarda da o kadar başarılı olursunuz.

Oyunun Genel Özellikleri:

  • Balıkçılık, Madencilik, Bitki Toplayıcısı ve Demircilik gibi birçok meslek
  • Gelişmiş dekorasyon seçenekleri
  • Karakteri güçlendiren çeşitli muhteşem yetenekler
  • 1000'den fazla zorlayıcı görev

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en keyifli oyunlardan biri olacak olan Villagers and Heroes'u kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR