Voices from the Sea (windows)

Voices from the Sea

Voices from the Sea
ÜCRETSİZ
İndir 21.65 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Voices from the Sea dramatik bir hikayeye sahip olan bir görsel romandır

Voices from the Sea boş zamanlarınızı dinlendirici ve rahatlatıcı bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir macera oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Voices from the Sea aslında bir görsel roman olarak tanımlanabilir. Oyun içerisinde etkileyici ve dramatik bir hikaye işleniyor ve oyuncular etkileşimli bir şekilde bu dijital roman içerisine çekiliyor. Oyunda ana kahramanımız Cantus adlı genç bir çocuk. Cantus bir gün deniz kenarına gidiyor ve Maris adlı gizemli bir kız ile tanışıyor. Cantus'un bu yeni dostu, Cantus henüz farkına varamamış olsa da onun hayatını değiştirecektir. Biz de oyunda bu sürükleyici maceraya ortak oluyoruz ve hikaye zincirini çözmek için çabalıyoruz.

Voices from the Sea'de sadece bir kitap okur gibi sayfaları çevimiyoruz; yer yer belli etkileşimlere de girmemiz gerekiyor. Örneğin; deniz kenarından deniz kabukları toplayabiliyoruz. Oyunda kazanacağımız başarılarla özel duvar kağıtları ve yan hikayelerin kilidini açabilmemiz mümkün.

Voices from the Sea anime tarzında görünüme sahip olan bir oyun. Bu görsel romanda kullanılan arkaplanlar da hareketli arkaplanlar. Eğer anime kültürünü seviyorsanız Voices from the Sea hoşunuza gidebilir. Her yaştan oyuncuya hitap eden Voices from the Sea'yi oynayabilmek için 63 MB boş depolama alanına sahip olmanız yeterli.

YORUMLAR