Vole CHM Reviewer 3.14.40601 (windows)

Vole CHM Reviewer

Vole CHM Reviewer
ÜCRETSİZ
İndir 34.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ofis dökümanlarına eklenen CHM ve VMC formatlı notları görüntülemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

Vole CHM Reviewer programı, çeşitli programlar vasıtasıyla üzerine notlar, resimler, videolar ve sesler eklenen ofis dökümanlarının görüntülenebilmesi için kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi.

Genellikle şirketlerin eğitim takımları tarafından ofis dökümanlarına çeşitli yardımcı dökümanlar ekleniyor ve böylece bir yandan dökümanı okuyan, bir yandan da yardım dosyalarına göz atan kullanıcıların öğrenme hızlarında da artış sağlanabiliyor.

CHM ve VMC formatlı olarak hazırlanan bu notları maalesef ofis programlarının kendileri açamıyorlar ancak Vole CHM Reviewer gibi programlar sayesinde kullanıcıların sorun yaşamadan yardımcı eklentileri açmaları sağlanıyor. Bu eklentiler yazılardan tutun da videolara kadar çok çeşitli olabildiği için kendi kişisel ihtiyaçlarınız için de oldukça faydalı olabiliyorlar.

Kullanıcı arayüzü çok kolay olarak hazırlanmış olan ve medyaların sorunsuzca oynatılabildiği Vole CHM Reviewer, her kullanıcının işine yaramayacaktır ancak bilhassa akademisyenler ve iş dünyasının içerisinde yer alanların faydalanabileceğine inanıyorum.

YORUMLAR