Vole Word Reviewer 3.11.40108 (windows)

Vole Word Reviewer

Vole Word Reviewer
ÜCRETSİZ
İndir 37.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vole Word Reviewer programı sayesinde Word dosyalarınıza multimedya notlar ekleyebilirsiniz.

Vole Word Reviewer programı, sık sık Microsoft Office Word dosyaları üzerinde not tutmak isteyen kullanıcıların sahip olmaları gereken programlardan bir tanesi. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça kolay bir kullanıma sahip olan program sayesinde, Word dökümanlarınız üzerinde herhangi bir değişiklik gerçekleştirmeden, en kolay yoldan onlara istediğiniz miktarda not ekleyebilir ve böylece orijinal dosyanın bozulmadan kalmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikle öğretmenlerin öğrencilerine bazı dökümanlar üzerinden açıklama yapmak istemeleri ancak uzakta olmaları gibi durumlarda faydalı olabilecek ya da iş dünyasındaki döküman transferlerinde kullanılması mantıklı olan program, böylece bilgi aktarımını çok daha kolay hale getirebiliyor.

Bu notlarınız yazılı olabileceği gibi, aynı zamanda sesli, videolu veya görsel olarak da hazırlanabiliyorlar ve böylece multimedya notlar olarak alıcılara iletilebiliyorlar. Aynı anda hem orijinal dökümanın hem de notların görüntülenmesine olanak tanıyan uygulama, her bir satır, başlık veya sayfa için notları düzenlemenize izin veriyor.

Sıradan ev kullanıcılarının pek ihtiyaç duyacağı programlardan olduğunu sanmıyorum fakat iş dünyasında sık sık gelişmiş belgeler göndermek zorunda olanlar seveceklerdir. Ayrıca program geliştiricilerin de faydalanabileceğine inanıyorum.