War Inc (windows)

War Inc

War Inc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War Inc, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarda oynanabilecek en iyi modern dünya savaş oyunlarından biri.

War Inc uzun adıyla War Inc Modern World Combat, 3. Dünya Savaşı sonrasında dünyanın önde gelen hükümetlerinin yavaş yavaş yer yüzünden silinmeye başladığı 2085 yılına gittiğimiz, Savaş AŞ. Olarak bilinen yeni bir güce hizmet eden bir komutan yerine geçerek dünya kaynaklarını ele geçirmeye çalıştığımız çevrimiçi savaş – strateji oyunu.

Windows tabanlı dokunmatik cihazlarda ve klasik bilgisayarlarda rahatlıkla oynanabilen modern dünya savaş oyununda senaryo ve online olmak üzere iki seçeneğimiz bulunuyor. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabildiğimizi tekli oyuncu modunda tarafımıza verilen görevleri tamamlamak için savaşıyoruz. Uzun soluklu senaryo modunun yanında çoklu oyuncu modu bulunuyor ki asıl savaş heyecanını burada tadıyoruz. İnternet bağlantısı gerektiren bu modda tek başımıza düşman üssünü yok etme mücadelesi verebiliyor veya güçlü birliklerle ittifak kurarak düşman üssüne dört bir koldan saldırıyor ve kara birliklerimizle, özel silahlarımızla üsleri darmadağan ediyoruz.

Göze hoş yansıyan görseller ve savaş ruhunu yansıtan müzikler eşliğinde oynadığımız oyun gelecekte geçtiğinden silahlar da ona göre hazırlanmış. Tek atışla düşman üssünü haritan sildiğimiz nükleer füzeler, düşman üssüne sızarak düşmana zor anlar yaşattığımız insansız hava araçları, düşman savumasını alt üst etmek için kullanabildiğimiz yıkım botları, karadan etkili ağır topçularımız kullanabildiğimiz etkili silahlar arasında. Tabii ki oyunda zafer kazanabilmenin tek yolu savaşmaktan geçmiyor. Savaşırken bir yandan da üssünüzü sürpriz saldırılara karşı korumamız gerekiyor.

Kendi ordumuzu kurarak düşman birliklerine zor anlar yaşattığımız aksiyon dozu yüksek bu oyunda yükseltme seçenekleri de mevcut. Hem daha iyi savunma yapmak, hem de etkili savaşmak için ünitelerimizi sürekli olarak yenilememiz gerekiyor. Aksi halde hangi stratejiyi uygularsak uygulayalım kolaylıkla harcanıyor, hakimiyet kurma hayallerimiz suya düşüyor.

YORUMLAR