War of the Immortals (windows)

War of the Immortals

War of the Immortals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War of the Immortals ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

War of the Immortals destansı bir maceraya atılabileceğiniz MMORPG türünde bir rol yapma oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz War of the Immortals'da kayıp krallık Atlantis'in hikayesi konu alınıyor. Oyuncuların Motenia adlı fantastik dünyaya adım attığı War of the Immortals'da Ragnarok orduları Atlantis'e adım atarak insanoğlunu Motenia üzerinden silmeye yelteniyor. Oyuncular insanoğlunu kurtarmak için efsanevi bir mücadeleye katılmalı ve Atlantis'in kaderini belirlemelidir. Motenia sıradan bir insanın bile bir yarı-tanrıya dönüşebileceği bir dünyadır ve oyuncular yetenek ve hırslarıyla ölümsüzlüğün sırlarını açığa çıkarabilmektedirler.

War of the Immortals hem PVE hem de PVP olarak oyunculara zengin bir içerik sunuyor. Büyük çaplı boss savaşlarının ve toprak hakimiyeti ve kaynak kontrolü üzerine kurulu PVP savaşlarının yer aldığı War of the Immortals'ta 9 farklı kahramandan birini seçebilmekteyiz. Berzerker, Champiın, Heretic, Magus, Slayer, Duelist, Ranger ve Enchantress kahramanlarının bazı yakın dövüşte ustayken bazıları büyüde ve mesafeli savaşta usta.

Lonca sistemini destekleyen War of the Immortals kendine has bir büyülü eşya sistemine sahip. Her kahraman sınıfına özel olarak tasarlanmış set ekipmanları oyuncuların gelişimine göre görünüm değiştirebilmekte.

War of the Immortals'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows 2000 işletim sistemi
  • 1 GHZ Intel Pentium 4 işlemci
  • 1 GB RAM
  • 64 MB GeForce 4 Ti4200 veya 64 MV ATI Radeon 8500 ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 4 GB boş depolama alanı
  • İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR