Warfare Online (windows)

Warfare Online

Warfare Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warfare Online ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Warfare Online içerisinde strateji oyunu ve kart oyunu karışımı şeklinde bir yapı bulunduran online altyapıya sahip bir savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Warfare Online'da modern savaşlar bizi bekliyor. Biz bu savaşlarda kendi birliklerimizi seçiyor, savaş alanına süreceğimiz kuvvetleri belirleyerek savaşı gerçek zamanlı olarak yönetiyoruz. Hangi anda hangi birliği kullandığımız, hangi kararları aldığımız ise galip gelip gelmeyeceğimizi belirliyor.

Warfare Online'da farklı savaş yeteneklerini, askeri birlikleri ve savaş araçlarını temsil eden kartları toplamaktayız. Tanklar, silah donatılmış jipler, piyadeler ve destek birimleri savaş alanında görebileceğimiz birimler arasında yer alıyor. Oyunda siper aldığınız yapılar yıkılabliyor, bu nedenle bir yerde sabit kalmanız işe yaramayabiliyor.

Warfare Online'da diğer oyunculara karşı savaşmaktasınız, bu da oyundaki heyecanı artıran bir unsur. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.4 GHz Intel Core 2 Quad Q6600 veya 3.1 GHz AMD FX 8120 işlemci

- 2 GB RAM

- Nvidia GT 630, 630M veya AMD Radeon HD 6570 ekran kartı

- DirectX 10

- 2 GB boş depolama alanı

- DirectX 9 uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR