We Were Here (windows)

We Were Here

We Were Here
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

We Were Here arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

We Were Here oyunculara oldukça ilginç bir oyun tecrübesi yaşatan ve online altyapıya sahip olan bir macera oyunu olarak tanımlanabilir.

Macera oyunları genelde tek kişilik hikayeler içerirler ve bu hikayelerde bulmaclaarı çözerek ilerlemeye çalışırız. Daha önceden diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğimiz macera oyunlarıyla karşılaşmamıştık. We Were Here bu anlamda macera oyunlarına yeni bir bakış açısı getiriyor ve ortak oynanabilen bir yapı sunuyor.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan We Were Here'de soğuk topraklarda geçen bir hikaye konu alınıyor. Biz bu soğuk iklimde kaybolmuş ve arkadaşlarından ayrı düşmüş bir kahramanın yerine geçiyoruz. Sahip olduğumuz tek şey ise bir telsiz. Bulunduğumuz kaleden kurtulabilmek için telsizimizi kullanmamız gerekiyor. Telsizin öbür ucunda ise arkadaşlarımız yer alıyor.

We Were Here sesli iletişim kurarak arkadaşlarınızla birlikte bulmacaları çözeceğiniz bir oyun. Oyunda siz karşınıza çıkan şeyleri arkadaşlarınıza tarif edecek veya arkadaşlarınızın talimatlarını dinleyeceksiniz. Ancak bu şekilde oyunda ilerleyebileceksiniz.

We Were Here'ı oynayabilmek için doğal olarak mikrofona sahip olmanız gerekiyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Mikrofon

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 veya eşdeğer özelliklere sahip işlemci

- 4 GB RAM

- Intel HD Graphics 6000 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 2 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR