White Day: A Labyrinth Named School (windows)

White Day: A Labyrinth Named School

White Day: A Labyrinth Named School
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

White Day: A Labyrinth Named School ürpertici atmosfere sahip bir korku oyunudur

White Day: A Labyrinth Named School sinirlerinizi test edecek yapıda sahnelere yer veren survival horror türünde bir korku oyunu olarak tanımlanabilir.

Kore yapımı bir oyun olan White Day: A Labyrinth Named School'da bir tatil dönemi başlayan olaylar konu alınıyor. Ana kahramanımız olan Hee-Min Lee, White Day adı verilen tatilde rüyalarındaki kıza bir sürpriz yapmak istiyor. Kahramanımız bu nedenle gizlice Yeondu adlı okuluna giriyor ve bir kutu şekeri hoşlandığı kızın dolabına yerleştiriyor. Fakat fark etmediği şey okulun kapılarının üzerine kapandığı. Kahramanımız geceyi geçirmek zorunda kalırken cani hizmetli ve ölülerin lanetli ruhları ile baş etmeye çalışmalı. Biz de kahramanımıza bu kabustan kurtulması için yardımcı oluyoruz.

White Day: A Labyrinth Named School'da tehlikeleri aşabilmek için saklanmalı, hayatta kalma becerilerimizi sergileyerek bulmacaları çözmeli ve okulun karanlık geçmişinin sırlarını açığa çıkarmalıyız. Oyunda kahramanımız herhangi bir silaha sahip olmadığı için korunmasız bir halde. Bu da oyundaki gerilimi artıran bir durum.

White Day: A Labyrinth Named School'da oyuncuların aldıkları kararlara ve eylemlerine göre oyun farklı şekilde sonlanmakta; yani oyunu bitirdikten sonra tekrar oynamanız için bir sebebe sahipsiniz. White Day: A Labyrinth Named School'da oyun kaydı toplayacağımız kaynaklarla sınırlanıyor, benzer şekilde kahramanımızı iyileştirmek için de limitli kaynaklara sahibiz.

Göze hoş görünen graifklere ve etkileyici ses efektlerine sahip oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde listelenmekte:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core 2 Duo E8400 veya daha iyi bir işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTS 250 veya AMD Radeon HD 5750 ekran kartı

- DİrectX 9.0c

- 10 GB boş depolama alanı

- Ses kartı

YORUMLAR