Whois Lookup 1.0.0.1 (windows)

Whois Lookup

Whois Lookup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Whois Lookup, masaüstü rahatlığında kolayca alan adı sorgulamanıza olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Whois Lookup, bilgisayar kullanıcılarının ilgilendikleri herhangi bir alan adı (domain) veya IP adresiyle ilgili bilgi almaları için geliştirilmiş olan ücretsiz bir alan adı sorgulama programıdır.

Kurulum gerektirmeyen ve taşınabilir olarak geliştirilen programı istediğiniz zaman bir USB bellek yardımıyla yanınızda taşıyabilir ve ihtiyacınız olması durumunda hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Oldukça sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla yapmanız gereken tek şey, hakkında bilgi almak istediğiniz alan adını ilgili alana yazdıktan sonra Lookup butonuna tıklamaktır. Gerekli tarama işleminin yapılması için bir süre bekledikten sonra, alan adı hakkındaki tüm bilgiler karşınıza gelecektir. Programı kullanabilmek için internet bağlantınız olması gerektiğini unutmayınız.

Alan adı durumu, oluşturulma tarihi, IP adresi, alan adının kime ait olduğu ve daha birçok bilgiyi kolayca görüntülemenize olanak sağlayan program, gerçekten çok kullanışlıdır.

Sonuç olarak masaüstü rahatlığında hızlı ve kolay bir şekilde domain sorgulayabileceğiniz bir program arıyorsanız, Whois Lookup'ı denemenizi öneririm.

YORUMLAR