WinIso 6.4.0.5170 (windows)

WinIso

WinIso
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 6.72 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WinIso, ISO ve BIN uzantılı görüntü dosyalarını düzenlemenize yarayan başarılı bir ISO yazılımıdır.

Sistem dosyalarınıza ait klasörleri ve CD/DVD için görüntü dosyalarını oluşturmak için kolay kullanıma sahip bir araç arıyorsanız, WinISO tam aradığınız program olabilir.

Uygulamanın kolay kullanımlı arayüzü sayesinde, programı ilk kez kullanan acemi bir kullanıcı bile kendisine kolaylıkla görüntü dosyaları oluşturarak bunları rahatlıkla yazdırabilir. ISO, BIN, CUE ve NRG gibi kalıp dosyası formatlarını destekleyen WinISO ile aynı zamanda CD ve DVD'lere kalıp dosyalarınızı yazdırabilirsiniz.

WinISO ile kalıp dosyaları oluşturmak için yapmanız gereken tek şey istediğiniz dosya veya klasörleri sisteminiz üzerinden seçmek ve uygun ayarları yaptıktan sonra, istediğiniz dosya adıyla kalıp dosyası şeklinde kaydetmektir.

Program oldukça hızlı çalışmaktadır.  Genellikle görüntü dosyalarını oluşturmak birkaç dakika sürüyor olsa da WinISO ile yaklaşık 350 MB'lık bir klasörü arşivlemek bir dakikadan daha az sürmektedir.

WinISO'nun bir diğer artısıda sadece birkaç tıklama ile boot edilebilir disk görüntüleri oluşturmanıza imkan sunuyor olmasıdır.