WinMend System Doctor

WinMend System Doctor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WinMend System Doctor, sisteminizi spyware, adware, trojan ve virüs gibi tehlikelere karşı koruyan gelişmiş bir güvenlik programıdır.

Not: Yazılımın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

WinMend System Doctor, Windows tabanlı olarak çalışan bir güvenlik geliştirme programıdır. Yenilikçi ve akıllı arama motoru sayesinde, sisteminiz üzerinde yer alan her türlü güvenlik tehdidini ve açıkları algılayarak gerekli düzeltmeleri yapar ve sisteminizin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Üçüncü parti uygulamalardan kaynaklanabilecek açıklar, şüpheli başlangıç programları, trojan, spyware, adware, virüs ve çok daha fazla güvenlik tehdidine karşı sizi koruyan programı, kullanmakta olduğunuz virüs programının yanında kullanarak güvenliğinizi garanti altına alabilirsiniz.

Aynı zamanda program içerisinde yer alan uzman seviye sistem taraması özelliği sayesinde sisteminizin üzerinde potansiyel olarak tehdit oluşturabilecek her türlü kötü amaçlı yazılıma karşı önceden önlem alma şansına da sahipsiniz.

Sistem güvenlik risklerini en aza indirerek, hem kişisel verilerinizin hem de bilgisayarınızın güvenli bir şekilde çalışmasına olanak sağlayan WinMend System Doctor'u mutlaka denemenizi öneririm.

WinMend System Doctor Özellikleri:

  • Akıllı tarama motoru
  • Benzersiz sistem güvenliği oylama sistemi
  • Kapsamlı ve detaylı güvenlik raporu
  • Uzman seviyesinde sistem taraması

YORUMLAR